Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wynajem boisk mobilnych

Wynajem boiska mobilnego coraz częściej jest pomysłem, który rodzi się w głowie, kiedy szukamy atrakcji na zbliżający się event.

Centrum miasta, hotelowy plac lub okoliczne błonia, stary magazyn, a może własne przydomowe podwórko- istnieje nieskończona ilość pomysłów na organizację eventów firmowych lub mniejszych imprez rodzinnych.

Kiedy jesteśmy w plenerze, a marzymy, aby przystosować teren do naszej ulubionej gry z pomocą przychodzą właśnie boiska mobilne.

Szybki montaż i jeszcze szybszy demontaż, dostosowanie do dowolnego wymiaru i efektowny produkt końcowy powodują, iż tego typu atrakcje sprawdzają się doskonale podczas organizowanych wydarzeń.  

Jeśli:

  •  chcemy być aktywni i mamy swoją ulubioną dyscyplinę sportu i przydałby się tylko odpowiedni sprzęt dostosowany do naszych wymagań
  • zastanawiamy się jakie są odpowiednie wymiary boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki 3x3, albo tenisa używane w różnych niestandardowych okolicznościach
  • szukamy sprawdzonych rozwiązań dla naszej firmy lub naszych klientów, aby zorganizować niezapomnianą atrakcję dla jej uczestników

 

W każdym z tych przypadków zapraszamy do kontaktu lub przeglądu naszego sprzętu, który można wynająć lub zakupić

 

W efekcie, niczym za machnięciem czarodziejskiej różdżki w miejscu, które sobie wymyślimy pojawić się może boisko sportowe z prawdziwego zdarzenia - małe, większe- dowolne wymiary, bandy, bramki, siatka, kosz. Do kompletu wystarczą tylko akcesoria sportowe, które również zapewnimy- piłki lub rakietki i oczywiście wtedy przychodzi czas na... zawodników (większych i tych zaczynających przygodę ze sportem), których zadowolenie motywuje nas do działania, czekających z niecierpliwością na możliwość skorzystania ze swojej ulubionej atrakcji!

 

 

Polecane

pixel