Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wynajem sztucznej nawierzchni

Wynajem sztucznej nawierzchni suprafloor nie tylko wpływa na podniesienie komfortu gry, lecz także znacznie poprawia bezpieczeństwo.

W ciepłe dni pokryje zewnętrzne betonowe place czy parkingi z kostki brukowej, zaś w chłodne i deszczowe- doskonale spisze się w pomieszczeniach zamkniętych. Wszędzie spełni swoją rolę- wygodnego i uniwersalnego podłoża do sportowych zmagań, ćwiczeń i najróżniejszych aktywności dla uczestników każdego wydarzenia.

Wynajem sztucznej nawierzchni
Sztuczna nawierzchnia w hali

Nawierzchnia suprafloor służy do uprawiania wielu dyscyplin sportowych zarówno w obiektach zamkniętych, jak i w przestrzeni otwartej, ponadto jest lekka, dostosowana pod dowolny wymiar, a jej montaż szybki, łatwy i nie sprawi problemów nawet dziecku.

W naszej ofercie umożliwiamy wynajem, a nawet zakup sprzętu sportowego, w tym multidyscyplinarnej nawierzchni suprafloor.

Sztuczna nawierzchnia to maty sportowe imitujące trawę, które składają się z paneli o powierzchni 1m x 1m (1m2) i grubości 20mm. Dzięki spodniej warstwie (pianka EVA) nie są obciążane stawy zawodników, jednocześnie zapewniając odpowiednią amortyzację podczas upadku.

Idealnie sprawdza się jako podłoże do uprawiania takich dyscyplin sportowych, jak: piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, jest także przystosowana do organizacji aktywności dla dzieci podczas różnego rodzaju eventów. Nawierzchnia może być ułożona bezpośrednio na sztywnym podłożu, bardzo dobrze niwelując drobne nierówności terenu. Każdy panel posiada element krawędziowy w celu estetycznego zakończenia obrzeży.

Polecane

pixel