Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-15

Integracja firmowa- siatkówka i piłka nożna plażowa

Siatkówka i piłka nożna plażowa to popularne atrakcje sportowe podczas wydarzeń firmowych, a w szczególności kiedy odbywają się w tak urokliwym otoczeniu, jakie oferuje Półwysep Helski.

 Na zakończenie sezonu letniego, uczestniczyliśmy w bardzo udanym spotkaniu firmowym, które odbyło się w hotelu Bryza w Juracie, a główne aktywności sportowe miały miejsce na plaży przed tym hotelem.
Powstało tam boisko plażowe do siatkówki oraz piłki nożnej.
 Boisko mobilne do piłki nożnej składało się z modułów suprawall, które umożliwiły wytyczenie pola gry oraz pozwoliły utrzymać piłkę w obrębie boiska.
 Boisko plażowe do siatkówki to ciesząca się dużym zainteresowaniem atrakcja podczas wszelkiego rodzaju spotkań firmowych. Swoją popularność zawdzięcza bardzo szerokiemu zainteresowaniu tą dyscypliną przez wszystkie grupy pojawiające się na takich eventach. W siatkówkę chętnie grają mężczyźni, kobiety, dzieci, często tworząc mieszane drużyny. 
Boiska mobilne są efektowną i lubianą przez uczestników atrakcją eventową, a co ważne pozwalają bardzo szybko przekształcić "kawałek" plaży w bezpieczną arenę sportową. 

Zobacz również:

Jakie atrakcje będą popularne podczas firmowych imprez integracyjnych w 2022 roku?

pixel