Supra Sp. z o.o.

81-506 Gdynia,

ul. Stryjska 24 

 

 

NIP: 586-224-99-35

REGON: 220959212

KRS: 0000348808

 

 

Specyfikacja techniczna

 

Modułowe boiska mobilne mają dwie niepodważalne zalety: możliwość usytuowania ich w dowolnym miejscu oraz dostosowanie wymiaru dokładnie do potrzeb.

Nasze boiska możemy modyfikować (powiększać i pomniejszać) z dokładnością do 2 metrów (taką długość ma 1 banda).

Poniżej przedstawiamy kilka informacji, które na podstawie naszych doświadczeń, pomogą Państwu podjąć decyzję, jakie optymalne rozwiązanie powinno zaspokoić Państwa potrzebę. 

 

1.Multisport Use

 a) Mini boiska jak i sztuczna nawierzchnia, chociaż najczęściej używane są podczas rozgrywek piłki nożnej, mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdzają się pod kątem takich dyscyplinach sportowych, jak: piłka ręczna, siatkówka, unihokej, tenis, koszykówka, itp.  

 

2. Wielkość boiska, a ilość zawodników w drużynie

a) Boisko 15 x 10 jest optymalne do rozgrywania meczów piłki nożnej z udziałem 2 zespołów po 3 zawodników każdy. Takie boiska stosowane są najczęściej w przypadku kategorii wiekowych do lat 14. Z uwagi na powierzchnię, gra jest prowadzona w sposób dynamiczny i widowiskowy, doskonale sprawdza się podczas pojedynków 2x2 wśród zaawansowanych graczy.     

b) Boisko 25 x 15 jest optymalne do rozgrywania meczów piłki nożnej z udziałem 2 zespołów po 4 zawodników każdy. Taki wymiar boiska zapewnia wystarczającą przestrzeń zarówno dla młodszych jak i starszych zawodników. 

c) Boisko 40 x 20 jest optymalne do rozgrywania meczów piłki nożnej z udziałem 2 zespołów po 5-6 zawodników każdy. Boisko charakteryzuje się dużą przestrzenią i najczęściej wykorzystywane jest do rozgrywania meczów pokazowych, z udziałem publiczności zgromadzonej na trybunach. 

d) Opróćz wymienionych powyżej, standardowych wymiarów boisk, możemy także zastosować wymiary pośrednie, w zależności od Państwa pomysłu na daną imprezę.

 

3. Rozmiar boiska, a miejsce jego ustawienia

Podłoże, na którym jesteśmy w stanie ustawić boiska musi być sztywne oraz wypoziomowane. Doskonale nadają się do tego powierzchnie asfaltowe, betonowe, wyłożone kostką brukową, bądź wnętrza hal. Jeśli podłoże nie jest odpowiednie, istnieje możliwość ustawienia podestu o wymiarze boiska.

W zależności od miejsca, w którym ma pojawić się boisko, przedstawiamy minimalne wymiary powierzchni, jaką zajmują poszczególne boiska wraz z obciążeniem band oraz światłem bramki:

a) Boisko mobilne 15 x 10- Długość 17m, Szerokość 12m; 

b) Boisko mobilne 25 x 15- Długość 27m, Szerokość 18m;

c) Boisko mobilne 40 x 20- Długość 42m, Szerokość 22m.

 

4. Pozostałe informacje

a) Możliwe jest zastosowanie innych wymiarów bramek niż podane na schematach, np. 3m x 2m lub 5m x 2m .

b) Nawierzchnia, którą dysponujemy, to wysokiej klasy podłoże. Składa się z paneli o wym. 1m x 1m x 18mm. Dzięki spodniej warstwie (pianka EVA o grubości 10mm) nie są obciążane stawy zawodników (w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych rozwiązań), jednocześnie zapewniając odpowiednią amortyzację podczas upadku. Dodatkowo drenaż zastosowany w przypadku nawierzchni, umożliwia odpowiednie odprowadzenie wody podczas opadów deszczu. Nawierzchnia posiada certyfikaty bezpieczeństwa oraz niepalności.

c) W przypadku chęci zabezpieczenia najbliższego otoczenia boiska przed wypadającą piłką stosujemy siatki ochronne które łącznie z bandami mają wysokość 3m. 

 

 

Nasza firma powstała z zamiłowania do sportu. Od 2010 uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości aktywnych wydarzeń. 

Charakteryzuje nas wszechstronność oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. Dbamy o jakość oferowanych produktów i usług, jak i ich kompleksowość.

Oferta pozwala wynająć lub zakupić urządzenia, gwarantujące profesjonalną obsługę eventów na wielu płaszczyznach, jak i zapewnia produkty dla szerokiego grona odbiorców.

Wynajem boisk i sprzętu sportowego

Wynajem i montaż boisk w dowolnej lokalizacji, na potrzeby wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

Organizacja eventów

Realizacja własnych projektów, jak i pomoc w obsłudze zleconych wydarzeń sportowych i rekreacyjnych. 

Sprzedaż produktów

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, przeznaczonych do przeprowadzenia aktywności sportowych oraz rozwiązań pochodnych, uzupełniających ofertę eventową.  

Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy !

KONTAKT Z NAMI

  1. pl
  2. en